Škoda Octavia - modely

Škoda Octavia Tour

Na svou úspěšnou dráhu vyjela už před dvanácti lety! Díky mimořádné praktičnosti si tento vůz získal oblibu již více než milionu spokojených zákazníků po celém světě. A díky designu, který spojuje eleganci s účelností a nepodléhá módním trendům, přibývají stále další..

Škoda Octavia

Výběr automobilu je otázkou životního stylu. Proto jsou modely Octavia a Octavia Combi vyráběny nejen v několika výbavových verzích, ale i ve speciálních provedeních. Ať už tedy dáváte přednost sportu nebo komfortu, ať jste velká rodina nebo aktivně žijící dvojice, Octavia bude vždy dobrým rozhodnutím

Nová Škoda Octavia

Nová Octavia zdokonalila všechny skvělé vlastnosti, které až dosud oslovily více než dva miliony zákazníků. Nadčasový design, vyspělé technologie, velkorysý prostor pro posádku a zavazadla, skvělé jízdní vlastnosti, výborný poměr ceny a užitné hodnoty – to je jen stručný výčet hlavních benefitů, které Vám přináší nová tvář Octavie.

Nová Škoda Superb

Vůz, v němž se originální design potkává s funkčností, je právě tak krásný jako užitečný. Nová Škoda Superb Vám nabízí elegantní nadčasové linie a impozantní vnitřní prostor pro posádku i zavazadla, potěšení pro oči a radost z možností každodenního využití, pocit bezpečí i požitek z jízdy.


Nákup a dovoz aut z Mobile de dovoz aut z mobile de česky